Dostawa

Shipping to other destinations than Poland

Please visit www.francisandhenry.com where worldwide shipping is available.

Dostawy krajowe realizowane są za pomocą kuriera DHL

Opłacone zamówienie pakujemy i wysyłamy w ciągu dwóch dni roboczych od daty złożenia zamówienia (nie dotyczy produktów "pre-order"). Zamówienia na terenie Polski wysyłane są kurierem DHL, na terenie Warszawy jest możliwa opcja PickPack.

Koszt dostawy kurierem DHL Standard na terenie Polski to 16.00 PLN - czas dostawy to 2-3 dni roboczych. koszt dostawy DHL Express to 28.00 PLN - czas dostawy to 1-2 dni robocze.

Koszt dostawy kurierem PickPack na terenie Warszawy to 28.00 PLN - dla zamówień złożonych do g. 14:00 dostawa jest zrealizowana w ciągu 24h.

Dla zamówień powyżej 500.00 PLN, dostawa jest darmowa.

Wszystkie zestawy wysyłamy zapakowane w bibułę - w pudełkach kartonowych; mniejsze produkty są pakowane w koperty lub folie DHL. W checkout'cie jest możliwość dodania opcji spakowania "na prezent".

By złożyć zamówienie z wysyłką zagranicę, prosimy o zrealizowanie zakupu przez stronę www.francisandhenry.com

W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do dyspozycji pod adresem mailowym: customercare@francisandhenry.com odpowiadamy na maile w ciągu maksymalnie 48h roboczych (staramy się odpowiadać dużo wcześniej!). Jeśli nie otrzymasz odpowiedzi w tym czasie, prosimy o ponowne wysłanie maila lub wiadomości za pomocą formularza kontaktowego.